Złoty Laur Super Biznesu

Kochani! Mamy wspaniałą wiadomość – nasza fundacja została w tym roku nominowana do Nagrody Złotego Lauru Super Biznesu w kategorii: Inicjatywa Społeczna. To dla nas wielki zaszczyt i motywacja do dalszego działania. Dziękujemy!

Złoty Laur Super Biznesu to nagroda przyznawana osobom indywidualnym, instytucjom bądź konkretnym inicjatywom. Nominowani są do niej ludzie, instytucje i firmy za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości.

Redakcja Super Biznesu 27 października br. przyzna nagrodę w 13 kategoriach. Fundacja Konrada Gacy „dlaczego?” znalazła się obok takich nominowanych jak: Amazon Polska, Fundacja Spełnionych Marzeń czy Canpol Polska.

Nie znamy werdyktu jury, ale sama nominacja to dla nas wszystkich cenna informacja pokazująca, ze nasze działania przynoszą skutki i zostały w Polsce zauważone. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie naszej pracy. Raz jeszcze dziękujemy!