Polecamy nowy numer magazynu „Możesz Wszystko”!

Polecamy nowy numer magazynu „Możesz Wszystko”!

Druga odsłona inspirującego magazynu „Możesz Wszystko by Konrad Gaca” trafia właśnie do Waszych rąk! Od dziś magazyn jest już w sprzedaży. To wspaniałe źródło wiedzy i motywacji dla każdego, kto chciałby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Jestem szczęśliwy, że ten numer „Możesz Wszystko” wychodzi właśnie wiosną, bo to idealny czas rozpoczęcia walki o lepsze jutro! Z tego powodu dużo miejsca poświęciłem tematom związanym z rozpoczęciem odchudzania – wierzę, że to może być dla Was fantastyczny i piękny początek czegoś nowego – zapowiada Konrad Gaca, redaktor naczelny magazynu „Możesz Wszystko” w słowie wstępu do najnowszego numeru.

Dlaczego warto sięgnąć po „Możesz Wszystko”? Na stronach magazynu znajdziecie potężną dawkę rzetelnej wiedzy o diecie, aktywności fizycznej czy motywacji, która pomoże Wam wcielać w życie nawet najbardziej śmiałe plany. Dowiecie się, jak zaplanować proces odchudzania, aby okazał się prosty i przyjemny. Przekonacie się też, jak kilka niewielkich zmian w codziennych nawykach wspomoże Wasz metabolizm. Waszej uwadze polecamy także felieton Konrada Gacy o insulinooporności.

Po magazyn warto sięgnąć także, by przeczytać inspirujące historie Gacowiczów, którzy dzięki mądremu odchudzaniu odmienili swoje życie. Historie dzielnej 15-latki Anny Pietruszki (-32 kg) i wspierającej jej mamy Kasi (-50 kg), Włodka Krystka (-100 kg!) i jego córki Zuzy (-30 kg), opowieść o Marcie Barszczewskiej (-75 kg), Kasi Ciesielskiej (-42 kg), Ewie Szymczak (-43 kg), Barbarze Barycz (-64 kg) i wielu innych wspaniałych Wojownikach o zdrowie i szczupłą sylwetkę to niesamowita dawka motywacji i pozytywnego myślenia! Mądre odchudzanie zmieniło nie tylko ich wygląd, ale stanowiło pierwszy krok do spełnienia marzeń!

Bardzo ciekawie prezentują się również wywiady ze znanymi i lubianymi aktorami: Mikołajem Roznerskim i Elżbietą Jędrzejewską – przekonajcie się, jak aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie wpłynęło na ich życie!

W numerze znajdziecie też rewelacyjne przepisy – wiosenną fit inspiracją na łamach magazynu dzielą się kucharze GACA Fit HOTEL, a Gacowiczka Marta Barszczewska, która dzięki GACA SYSTEM pokochała gotowanie w wersji fit, przedstawia top 5 przepisów na fit desery!

Chcę, żebyście tej wiosny czuli się wspaniale, żebyście uwierzyli w swoje marzenia i zrozumieli, że możecie osiągnąć każdy cel! Z tym gorącym pragnieniem oddaję w Wasze ręce ten numer „Możesz Wszystko”. Życzę ciekawej i przede wszystkim inspirującej lektury! – podkreśla Konrad Gaca.

Najnowszy numer „Możesz Wszystko” znajdziecie od 20 kwietnia w kioskach, w GACA CENTRACH oraz >>w sklepie internetowym GACA SYSTEM<<. Polecamy!

Back to Top