Charytatywny Dzień Dziecka w GACA CENTRUM KATOWICE

Dzień Dziecka to wielka doroczna okazja, żeby trochę porozpieszczać najmłodszych. Tego dnia również bliskie nam są refleksje nad losem innych dzieci: chorych, ubogich lub takich, którym los odbiera dzieciństwo…

W tym roku zapraszamy Was do świętowania Dnia Dziecka 3 czerwca podczas eventu organizowanego wolontariacko przez team z GACA CENTRUM KATOWICE. Impreza pod nazwą „Charytatywny Dzień Dziecka” będzie okazją do rodzinnego spędzenia całego popołudnia i wieczoru. Team ośrodka oraz sponsorzy, a także firmy, instytucje i osoby indywidualne zaproszone do współpracy dołożą starań, by ten dzień był pełen ciekawych atrakcji dla najmłodszych i rodziców.

Zwieńczeniem „Charytatywnego Dnia Dziecka” będzie możliwość pomocy naszej fundacji.

Kiedy? 3 czerwca 2017, godzina 15:00

Gdzie? GACA CENTRUM KATOWICE, ul. Baildona 66 – parking przed ośrodkiem

Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia! W programie m.in.:

• pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej
  • warsztaty rękodzieła
  • zajęcia taneczne
  • zawody sportowe (pod opieką trenerów GACA CENTRUM KATOWICE)
  • fotobudka
  • zajęcia z udzielania pierwszej pomocy
  • malowanie twarzy
  • występ grupy smyczkowej Tyskiej Szkoły Suzuki
  • malowanie… domków

Poza OSP i Szkołą Suzuki do współpracy przy tym wydarzeniu przyłączył się także Biobazar.

Rodzinny wesoły dzień połączony z pomocą najmłodszym – 3 czerwca spotkajmy się pod GACA CENTRUM KATOWICE!

Śledźcie nas na Facebook’u.