Wiadomości


Dziękujemy! Kwota, którą z Waszą pomocą zebraliśmy na leczenie Maxa wynosi: 947 580,25 zł. Ze smutkiem informujemy, że Max Świerkowski zmarł w dniu 29 marca 2017 roku. Część z tych pieniędzy została przeznaczona na operacje i leczenie Maxia. Wkrótce poinformujemy Was szczegółowo, na jaki cel chcielibyśmy przeznaczyć pozostałe środki.

Tak mało na świecie dobroci?

Tak mało na świecie dobroci?

Tak mało na świecie dobroci, A tyle jej światu potrzeba! Nią życie słońcem się złoci, Nią ziemia się zbliża do nieba! ZAPRASZAMY po więcej inspiracji!
Działanie dobra…

Działanie dobra…

Jak działa w Was dobro? 🌱 Doświadczacie go od innych czy pielęgnujecie w sobie?
Dziwne ścieżki szczęścia

Dziwne ścieżki szczęścia

Są ludzie, którzy zawsze znajdują powody do smutku i odgradzają się od szczęścia, są i tacy, którzy swoje szczęście potrafią zachować mimo wszelkich przeciwności. 💫

A Wy? Ciągle narzekacie i czujecie niedosyt czy uśmiechacie się od rana bez względu na sytuację? 😊

ICE – skrót, który warto znać

ICE – skrót, który warto znać

ICE – znacie ten skrót? Warto! Oznacza dosłownie „w razie nagłego wypadku”, czyli in case of emergency. ICE to międzynarodowe oznaczenie, które pomaga służbom ratunkowym przy udzielaniu pomocy i zawiadamianiu bliskich osób. 🚑 🚒 Nie ma jednego wzoru karty ICE – ważne, by była wyraźna i czytelna. Warto również wpisać do niej informacje o grupie krwi, a najlepiej… nosić w portfelu obok krewKarty!
Charytatywny Dzień Dziecka w GACA CENTRUM KATOWICE

Charytatywny Dzień Dziecka w GACA CENTRUM KATOWICE

Dzień Dziecka to wielka doroczna okazja, żeby trochę porozpieszczać najmłodszych. Tego dnia również bliskie nam są refleksje nad losem innych dzieci: chorych, ubogich lub takich, którym los odbiera dzieciństwo…

W tym roku zapraszamy Was do świętowania Dnia Dziecka 3 czerwca podczas eventu organizowanego wolontariacko przez team z GACA CENTRUM KATOWICE. Impreza pod nazwą „Charytatywny Dzień Dziecka” będzie okazją do rodzinnego spędzenia całego popołudnia i wieczoru. Team ośrodka oraz sponsorzy, a także firmy, instytucje i osoby indywidualne zaproszone do współpracy dołożą starań, by ten dzień był pełen ciekawych atrakcji dla najmłodszych i rodziców.

Zwieńczeniem „Charytatywnego Dnia Dziecka” będzie możliwość pomocy naszej fundacji.

Kiedy? 3 czerwca 2017, godzina 15:00

Gdzie? GACA CENTRUM KATOWICE, ul. Baildona 66 – parking przed ośrodkiem

Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia! W programie m.in.:

  • pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej
  • warsztaty rękodzieła
  • zajęcia taneczne
  • zawody sportowe (pod opieką trenerów GACA CENTRUM KATOWICE)
  • fotobudka
  • zajęcia z udzielania pierwszej pomocy
  • malowanie twarzy
  • występ grupy smyczkowej Tyskiej Szkoły Suzuki
  • malowanie… domków

Poza OSP i Szkołą Suzuki do współpracy przy tym wydarzeniu przyłączył się także Biobazar.

Rodzinny wesoły dzień połączony z pomocą najmłodszym – 3 czerwca spotkajmy się pod GACA CENTRUM KATOWICE!

Śledźcie nas na Facebook'u.

Zostawiając ślad…

Zostawiając ślad…

Majówka w pełni. Życzymy Wam na ten lekko wakacyjny czas dużo dobrych refleksji i przecierania nowych szlaków – dosłownie i w przenośni! ✈️🏖️🏕️🏜️ Może właśnie teraz przyjdzie Wam do głowy pomysł na to, jaki ślad warto po sobie zostawić następnym pokoleniom?
Polecamy nowy numer magazynu „Możesz Wszystko”!

Polecamy nowy numer magazynu „Możesz Wszystko”!

Druga odsłona inspirującego magazynu "Możesz Wszystko by Konrad Gaca" trafia właśnie do Waszych rąk! Od dziś magazyn jest już w sprzedaży. To wspaniałe źródło wiedzy i motywacji dla każdego, kto chciałby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

- Jestem szczęśliwy, że ten numer "Możesz Wszystko" wychodzi właśnie wiosną, bo to idealny czas rozpoczęcia walki o lepsze jutro! Z tego powodu dużo miejsca poświęciłem tematom związanym z rozpoczęciem odchudzania - wierzę, że to może być dla Was fantastyczny i piękny początek czegoś nowego - zapowiada Konrad Gaca, redaktor naczelny magazynu "Możesz Wszystko" w słowie wstępu do najnowszego numeru.

Dlaczego warto sięgnąć po "Możesz Wszystko"? Na stronach magazynu znajdziecie potężną dawkę rzetelnej wiedzy o diecie, aktywności fizycznej czy motywacji, która pomoże Wam wcielać w życie nawet najbardziej śmiałe plany. Dowiecie się, jak zaplanować proces odchudzania, aby okazał się prosty i przyjemny. Przekonacie się też, jak kilka niewielkich zmian w codziennych nawykach wspomoże Wasz metabolizm. Waszej uwadze polecamy także felieton Konrada Gacy o insulinooporności.

Po magazyn warto sięgnąć także, by przeczytać inspirujące historie Gacowiczów, którzy dzięki mądremu odchudzaniu odmienili swoje życie. Historie dzielnej 15-latki Anny Pietruszki (-32 kg) i wspierającej jej mamy Kasi (-50 kg), Włodka Krystka (-100 kg!) i jego córki Zuzy (-30 kg), opowieść o Marcie Barszczewskiej (-75 kg), Kasi Ciesielskiej (-42 kg), Ewie Szymczak (-43 kg), Barbarze Barycz (-64 kg) i wielu innych wspaniałych Wojownikach o zdrowie i szczupłą sylwetkę to niesamowita dawka motywacji i pozytywnego myślenia! Mądre odchudzanie zmieniło nie tylko ich wygląd, ale stanowiło pierwszy krok do spełnienia marzeń!

Bardzo ciekawie prezentują się również wywiady ze znanymi i lubianymi aktorami: Mikołajem Roznerskim i Elżbietą Jędrzejewską - przekonajcie się, jak aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie wpłynęło na ich życie!

W numerze znajdziecie też rewelacyjne przepisy - wiosenną fit inspiracją na łamach magazynu dzielą się kucharze GACA Fit HOTEL, a Gacowiczka Marta Barszczewska, która dzięki GACA SYSTEM pokochała gotowanie w wersji fit, przedstawia top 5 przepisów na fit desery!

- Chcę, żebyście tej wiosny czuli się wspaniale, żebyście uwierzyli w swoje marzenia i zrozumieli, że możecie osiągnąć każdy cel! Z tym gorącym pragnieniem oddaję w Wasze ręce ten numer "Możesz Wszystko". Życzę ciekawej i przede wszystkim inspirującej lektury! - podkreśla Konrad Gaca.

Najnowszy numer "Możesz Wszystko" znajdziecie od 20 kwietnia w kioskach, w GACA CENTRACH oraz >>w sklepie internetowym GACA SYSTEM<<. Polecamy!

Recepta na szczęście

Recepta na szczęście

Wiele osób uznawanych za autorytety ma bardzo proste recepty na szczęście. Nam podoba szczególnie ta! Mamy nadzieję, że codziennie udaje Wam się „odhaczać” wszystkie trzy sugestie. 🐦
Max odszedł

Max odszedł

Dziś rano odszedł Maxio Świerkowski. Zasnął wtulony w ulubioną zabawkę w swoim łóżeczku. To był wspaniały, silny chłopiec, który nauczył nas doceniać chwile. Łączymy się w bólu z rodziną Maxa i przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia. Dziękujemy za wszystko! #namaxadlamaxa
Wkręć się w pomaganie

Wkręć się w pomaganie

Słyszeliście o zbieraniu nakrętek? Pewnie tak, akcje z nim związane od lat cieszą się w Polsce popularnością. Mało kto jednak wie, że pomysł na charytatywne zbieranie nakrętek to inicjatywa... ekologiczna!

Jesteście ciekawi, w jaki sposób narodził się ten pomysł? Zajrzyjcie koniecznie na nasz profil na Facebook'u.

Tymczasem już teraz zapraszamy Was do przynoszenia i przysyłania plastikowych nakrętek do GACA CENTRUM LUBLIN (ul. Fabryczna 2 w Lublinie, III piętro Galerii Gala).

Wkręcicie się?

Back to Top